Ontdek hoe je op een lichaamsgerichte manier je energie en vitaliteit weer herwint. Al meer dan 20 jaar ondersteun ik mensen succesvol vanuit een lichaamsgerichte aanpak.
[sg_popup id=3]
Zoek je ondersteuning in een lastige fase, zit je niet lekker in je vel?….
Ontdek hoe je op een lichaamsgerichte manier je energie en vitaliteit weer herwint. Al meer dan 20 jaar ondersteun ik mensen succesvol vanuit een lichaamsgerichte aanpak.

Het goede gesprek is een moment om je eigen gedachte eens te toetsen, te verdiepen en te versterken. Een ander perspectief op je werkelijk te ervaren.
Wil je weer meer plezier met elkaar, meer diepgang, meer betrokken zijn op elkaar of ben je uitklaar gegroeid? Verstoringen in een relatie zijn groeimomenten als je weet hoe je repareert.

Zit je niet lekker in je vel, loop je vast in je denken en zoek je voor en periode extra steun?

| Neem dan contact met me op: Peter van Kempen Mobiel 06 245 00 375 E info@humanimpact.nl |
Je kunt ook onderstaand formulier invullen. Ik streef ernaar om binnen drie werkdagen te reageren. |
Bezoekadres:
Marsmanweg 1
7739 PD Vinkenbuurt (Kaart)
06 245 00 375
| KvK | : | 70842973 |
| IBAN | : | NL82 TRIO 0198 3574 51 |
Op dit moment heb ik lange wachtlijst voor nieuwe cliënten. Tot november 2026 neem ik geen nieuwe cliënten meer aan. Helaas heb ik ook moeten besluiten om de wachtlijst te sluiten.
Wat kun je doen ?
Ik geef een aantal workshops waar je stappen kunt maken als het gaat over emotie-regulatie, verminderen van spanning en meer leert over jouw eigen zenuwstelsel met betrekking tot stress en trauma.
De workshops zijn:
Een middag Tension Release Exercise waarin je leert om actief spanning los te laten.
Meer informatie vind je op: TRE
De twee-daagse Body-Mind-Tension-Release, waarin je leert hoe jouw zenuwstelsels werkt met stress en spanning, hoe je innerlijke spanning los kunt laten, te verwerken en te reguleren zodat je meer rust en innerlijke veiligheid en comfort ervaart.
Meer informatie vind je op: BMTR